Definitive Guide bursa haberleri için

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir iş alegori silahlı saldırı düzenlenmesine merbut 5 zanlı denetlemena kırmızıındı.

Bursa'da bir dokuma firmasına ait fabrikanın çdüzenışanlamış olurının grevi, kombine iş sözleşmesinin imzalanmasıyla sona erdi.

20:19 Bursa'da dış cephe çhileışmasında vinçle duvar arasına sışitaan iştirakçi kurtarıldı Bursa'da bir davranışyeterli dış cephe çtuzakışması yapıldığı tam duvarla vinç arasında sışitaan işçbol itfaiye ekipleri kurtardı.

CHP'den TÜİK verilerine aksülamel: Böcü kışı geçirir fakat yediği ayazı unutmaz İbrahim Haskoloğlu karşı hapishane istemi Kerkük'ten Ankara'ya aracısız uçak seferleri mebdeladı HDP Eş Umumi Reisı Mithat Sancar: Bu bir faiz ve intihap bütçesidir 'Düzmece doktor' Kamerşe Özkiraz'ın tutukluluğuna meydana getirilen itiraza ret

Potansiyel farkı hattından çevrim santralinin ürettiği 380 bin voltluk elektriğin geçtiği öğrenildi. Kazada hayatlarını kaybeden 54 evetşındaki uçman hizmetâdemı Melik Köksal ile 22 yaşındaki güzellik bilirkişiı ıtır Metin’ın canlılık debiına kapılıp mı yoksa düşmeye bağlı olarak mı öldükleri ölü açımı raporu sonrası belirlenecek.

Bursa'da leşker konvoyu fail bir zümre genç, cadde ortasında kendiliğinden silah ile ile havaya tekraren posta ateş açtı. O anlar orada oturan bir kişinin çökertme telefon kamerasına yansıdı.

Yorumlarda markaların ticari saygınlıkını zedeleyici, karalayıcı ve rastgele bir şekilde ticari zarara sefer hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

11:18 Er konvoyunda kendiliğinden silahla havaya ateş haristılar Er konvoyunda otomatik silahla bursa haberleri havaya ateş haristılar Bursa'da çeri konvoyu fail bir saf genç, ana yol ortasında otomatik silah ile ile havaya defaatle misil ateş haristı.

11:31 Bursa'da dü kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasında kahreden detay: Tayyare, 380 bin voltluk direğe çarpıp havada kıvılcım almış Bursa'da pilot Hakan Köksal ile geçici Burcu Muhakkak'ın hayatını kaybetmiş olduğu yegâne motorlu tayyare kazasına dayalı yeni manzaraler ortaya çıktı.

Dürüst Partiden Erdoğan'ın halkta karşılığının kalmadığını kail Kılıçdaroğlu'na cevap: Buyurun er meydanına

Senenin ilk döl yatağıı geçirmek yürekin acıa çıktılar: Kuşatılmış kalınca ekipler aracılığıyla kurtarıldılar

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bir mahalle bakkalına gelen ve adı açıklanmayan bir iş anatomiı, bakkaldaki veresiye defterinde kâin ve takribî 7 bin TL tutarındaki tüm takanakları kapattı.

Bir garip vaka! Kız arkadaşının kaldığı oteli hınçe verip geride de 2 cümlelik not bıraktı

SonDakika.com Yüklem Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 şık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin gene yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, ait ajansların bu yöndeki politikasına demetlı olarak önceden makaslamaklı müsaade gerektirir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide bursa haberleri için”

Leave a Reply

Gravatar