Detaylar, Kurgu ve kayseri haberleriSonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 münasip olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan aldatmaınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına ilgilı olarak önceden yazılı icazet gerektirir.

Bartın haberleri: Ağrı Belediyesinden Bartın'daki madende hayatını kaybedenlerin ailelerine maddi payanda

Yorumlarda markaların ticari ölçüını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara kere harisabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Kayseri'de şap hastalığı dolayısıyla teyakkuza geçildi. Yahyalı ve Develi ilçelerine bentlı 6 mahallede, dirimlik taraması yapılan bazı hayvanlarda şap hastalığı saptama edildi.

Bartın haberi: Amasra'daki uyuşturucu ocağındaki patlamayla alakadar taharri komisyonu kurulması hükümı Resmi Sütun'de

Şehir Surları ve Kalesi: Cumhuriyet Alanında bulunan Kayseri Surları ve Kalesi 3. yy. ortasında inşa edilmiş, 6.yy. ortasında da daraltılmış ve tamir edilmiştir. Kayseri şehrinin tarihi kalesi dü kısımdan ibarettir: dış sur ve burçlardan meydana gelen dış kermen ve iç kermen.

Leke Mustafa Uslu Kervansarayı: İncesu ilçesinde mevcut ve camisi, medresesi otuz dükkanlık kırmızıışmutaş yeri ile bir külliye olan bu eseri, 1660 senesinde Osmanlı vezirlerinden Merzifonlu Kuzguni Mustafa Uslu yapmış oldurmıştır.

10:36Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan'ı anlattı: çok dünyadaki yansımasıydı benim bağırsakin

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Aynı şekilde bir markaya müteveccih özendirme yahut reklam lakinçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Diğer hiçbir siteden allıkınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

AKP Kayseri İl Kellekanlığı’nın ‘Nokta Vekil’ uygulaması çerçevesinde matbuat toplantısı düzenleyen Tamer, Kayseri Şehir Hastanesi’ndeki termin yürek darlığısının iş gelgelı ile ilgili kayseri haber yaşanmış olan bir sorundan dolayı bulunduğunu belirterek şu şekilde işştu:

Muğla'nın faal tek temelpehlivanı Ali Yanatma'nın er meydanı inadı Açıklaması

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında tefsir yaratıcı her okur, fevkda tamlanan kuralları, sitemizde gösterilen Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve onaylama etmiş önemlir.

Kayseri Haberleri vadiında zemin alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi güzeşte ajanslardır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve kayseri haberleri”

Leave a Reply

Gravatar