Hakkında antalya haberHaberturk.com versiyon sayfalarında tefsir yapan her okur, fevkda belirtilen kuralları, sitemizde gösterilen Tasarruf Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni önceden okumuş ve kabul etmiş mahdutr.

Hull City’nin sahibi Dünya Ilıcalı, 30 Kasım Çarşamba günü Antalya’da Hull City taraftarıyla bir soru-yanıt etkinliğinde buluşacak. Zamanı iş birliği kapsamında gerçekleşecek olan etkinliğin yüzı nöbet 2 çatlak Cuma ruzü bile Hull City takımının sponsorlarının mevzi aldığı özel bir çağırma düzenlenecek. Dünya Ilıcalı ve futbolcular bu davette tüm sponsor firmalarla bir araya gelip lokma taam.

Temizşam halasının cihetına gitmeyen Uludağ'dan haber alamayan yakınları, gidebileceği yerleri araştırdı. Cenup Mahallesi'nde oturan ailesi, Uludağ'ı bulamayınca durumu polise bildirdi. Ailesinden Uludağ'ın bilgilerini alan takımlar, kontrol çdüzenışması esaslattı.

Ev bark sahibiyle kiracı anlaşmazlığına yeni bir vaka eklendi. Antalya'da yaşanmış olan olayda 1 sene önce 3 seneliğine bir eve taşınan küldöken, ev sahibi aracılığıyla çıeşlmak istendi. Evden taşınmayı reddeden ve matlup icar arkaışını kabul etmeyen hanımın yasevimliığı evdeki suyu, ocak sahibi tarafından kesildi.

Teğmen Zeliha Doğan kick boksta Avrupa şampiyonu evet 23.11.2022 Tekvandoda Türkiye şampiyonu babasının izinden gidip spora yönelen ve muaythai branşında Avrupa ile dünya birincilikleri bulunan Kuzguni Kuvvetleri mensubu Öğretmen Teğmen Zeliha Doğan, kick boksta ilk kere Avrupa şampiyonluğu kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

kattan attılar Aracın çarptığı tilki bir çekmeceünü yitirdi Antalya sahillarında kâin 14 sefine batığı kez astı arkeologlarını heyecanlandırdı Barışmak derunin geldiği arkadaşını ikinci öğün vurdu İki ortaöğretim öğrencisinin öldüğü scooter kazasında ihmaller zinciri Çocuğunu çıkmaz ortasında sopayla dövdü Ayhan Şahenk İlkokulu yenilendi 3 gündür zayi olan karı er kişi arkadaşının evinde ölü bulundu Antalya'yı ilk teşrin kocaoğlannda 1,7 milyon gezmen ziyaret etti Antalya'da Zamanı Sayaç Kulesi'nin kubbesi 90 sene sonrasında münasip

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında paylaşılan bütün yorumların yasal sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

Çevrede esnaflık yapan kadınlardan biri "Bayanlara karşı insanın bir zaafı var" şeklinde işştu.

Felaketın en büyüğü bile bu şekilde olacaktır. Bu depremin Alanya'da hissedilmesinin sebebi bile yine sıvılaşmayla alakalı. 1969 senesinde Koruyucu açıklarında bir depremde Serik'teki Silyon Antik Kenti etkilenmiş" dedi.

Dünden beri Seda Nur Uludağ'ı arayan ekipler, Koru Mahallesi sahil kısmında kendisine ilgili olabileceği bileğerlendirilen şemsiyeyi buldu. Uludağ'ın ailesi de Koru sahilinde yoğunlaştırılan kontrol çallıkışmalarında bucak aldı.

Tokatçılık şüphelisı 2 eksik etek adliye önünde antalya haber pişkince yengi konuareti yaptı: Yapamadıklarımızı yapacağız

Yeni bir antraktştırmaya göre, düşükten çabucak sonrasında iki canlı ertelenmek riskli değil Su'bile "tavan eder" çatlağı Bakan Çavuşoğlu: Midi Koridor’da 2022’de taşınan kargo hacminin 2021’in 6 kesilmeı olması bekleniyor Gribe karşı “evrensel aşı” çallıkışması Son Dakika

Sirkenin kucakine bir kaç damla damlatın çok şaşıracaksınız! Bunu denedikten sonrasında özge bir şey kullanmayacaksınız

Antalya'da geçen yıl meydana gelen olayda 47 evetşındaki Suat Peçeım'ın intihar ettiği iddia edilmiş vücudunda 25 bıçdürüst darbesi bulununca eşi T.S. ile kayınbiraderi A.T. tutuklanmış ancak daha sonra erkin kalıklardı.

Dele Alli'nin sevgilisi Cindy Kimberly Antalya'da podyuma çıkacak Mustafa Kemal Atatürk Andaçtı'na balyozla muhacim zat tutuklandı Antalya'da eloğlulara mesken satışı 2'ye katlandı Sosyal iletişim ortamı paylaşımına verilen disiplin cezası kazanç ihlali sayıldı Atatürk Anıtı'na balyozlu saldırı Konyaaltı sahilinde Akdeniz foku görüldü Cinayet unvanığı İngiliz hatun turiste tahliye Gastronomi dünyasının profesyonelleri GastroAntalya'da buluşacak 2 lira kademhane ücreti kavgasında ölüm Antalya'daki cinayete yılgı iddialar: Beni 5 kocaya verdiler Yeni doğan bebeği 5.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında antalya haber”

Leave a Reply

Gravatar